Турбує шум в голові

Правила форума находятся здесь.

Врач-невропатолог в "МЕДОКС"

Турбує шум в голові

UNREAD_POST Гість » 06 мар 2018, 12:01

Доброго дня!
Місяць тому я була на прийомі у невролога. Прийшла з наступними скаргами:
- часткове німіння правої руки і ноги (протягом тижня).
- і разом з цим зявився періодичний короткочасний шум в голові під час різких рухів.
Після огляду лікар поставив діагноз - Цервікоторакалгія, помірний мязево-тонічний синдром на фоні сколіозу грудного відділу хребта - і направив на лікувальний мазаж. З ліків назначив Цефавору. Курс якої я пропила.
Перед лікувальним масажем я відвідала лікаря ортопеда-травматолога, який поставив діагноз - Ідіопатичний правобічний грудний сколіоз, початкові прояви остеохондрозу хребта - та відправив на ЛФК.
Часткове оніміння руки і ноги в мене не повторювалось з моменту походу до невропатолога. На данний момент пройшла 2 сеанси ЛФК, проте шум в голові став турбувати частіше. А саме - в денний час помічала шум зявлявся буквально декілька разів, проте більше всього турбує він серед ночі. Я не розумію - чи то я не сплю і чую його чи то цей шум мене будить. Змінила подушку, думала, може незручно сплю, проте не допомогло.
Скажіть будьласка на що вказує такий шум в голові і як з цим боротися?

Дякую за відповідь!
Гість

Re: Турбує шум в голові

UNREAD_POST Щебет Александра Андреевна » 07 мар 2018, 15:34

Доброго дня, шановний Гість!

Шум в голові, або тіннітус, може мати різну природу, і в тому числі бути пов'язаний з ускладненим остеохондрозом шийного відділу хребта. Ймовірно, це і є причина у вашому випадку. Однак заочно точно сказати неможливо - є вірогідність того, що є декілька взаємопосилюючих факторів.
Лікувальна тактика залежить від причини і включає в себе як медикаментозну терапію, так і немедикаментозну - фізіотерапевтичні процедури, масаж, акупунктура, психотерапія тощо.
Для підбору лікувальної тактики рекомендую вам звернутися на очну консультацію. Якщо ви вже маєте результати будь-якої попередньої діагностики - МРТ, рентгенографія, дуплексне сканування судин, лабораторні обстеження тощо - обов'язково беріть їх з собою.

Будьте здорові!
Щебет Александра Андреевна
Врач-консультант

UNREAD_POST Гість » 07 мар 2018, 16:09

Дякую Олександра Андрієвна.

Підкажіть, будьласка, МРТ чого саме (лише шийного відділу хребта чи і головного мозку) необхідно наразі зробити?

Хотілось би прийти на консультацію безпосередньо вже з результатами.

Дякую і гарного дня!
Гість

UNREAD_POST Щебет Александра Андреевна » 09 мар 2018, 11:36

Якщо ви не робили раніше МРТ шийного відділу хребта, то, враховуючи і ваші попередні скарги, я би радила зробити саме його. Стосовно решти обстежень та їх доцільності все з'ясується після огляду.

Гарного дня!
Будьте здорові!
Щебет Александра Андреевна
Врач-консультант

Вернуться в Невропатолог