жовч у шлунку, спазми

Консультации гастроэнтеролога. ФЭГДС, ФКС. Консультации диетолога.
Правила форума находятся здесь.

Гастроэнтеролог в АЦМД-МЕДОКС

жовч у шлунку, спазми

UNREAD_POST Олександра Губка » 07 май 2018, 16:21

Доброго дня, у мене рефлюксна хвороба і як сказали лікарі гастроентерологи - збирається жовч у шлунку. Я пробувала це лікувати і дотримуватись дієти, але останні тижні просто потерпаю від сильних приступів. Відчуваю, що багато жовчі у шлунку, навіть рвала позавчора жовчю. Сьогодні ж спазми цілий день, різко скручує щось в області шлунка і за кілька секунд відпускає. Іноді ці спазми сильніші й дов,ші а іноді короткі і слабші. Чи терміново мені потрібна гастроендоскопія ?
Олександра Губка

Re: жовч у шлунку, спазми

UNREAD_POST Смирнова Ирина Владимировна » 08 май 2018, 12:36

Доброго дня, Олександра .
Оскільки на фоні дотримання дієти та лікування відсутня позитивна динаміка ( покращення) , та наявні об"єктивні ознаки загострення процесу ( спастичні болі в ділянці шлунка та рвота з домішками жовчі) потрібно невідкладно обстежитись , щоб встановити причину даного стану , та призначити , або відкоригувати лікування , призначене вам гастроентерологом . Для обстеження потрібно : УЗД органів черевної порожнини та Фіброгастроскопія з тестуванням на Helicobacter pylori з послідуючою консультацією лікаря-гастроентеролога.
Будьте здорові!
Смирнова Ирина Владимировна
Врач-консультант

Вернуться в Гастроэнтеролог и Диетолог