резко упало зрение

Правила форума находятся здесь.

Врач-офтальмолог в АЦМД-МЕдокс

резко упало зрение

UNREAD_POST ЛюдмилаЛ » 08 июн 2015, 22:20

Здравствуйте. Мне 32года, работа чаще всего связанна с компьютером. За последние полгода зрение с отличного упало до -3. Это связано с какими-то проблемами в организме или банальная причина в компьютере? Боюсь через год стать совсем слепой( Заранее спасибо
ЛюдмилаЛ

Re: резко упало зрение

UNREAD_POST Кузьмак Квитослава Олеговна » 09 июн 2015, 21:43

Добрий день, Людмила. Причиною падіння зору у молодому віці дуже часто стає понаднормова робота за комп'ютером. Виникає так званий спазм акомодаціі і зір з ідеального падає до міопіі. Але не поспішайте одягати окуляри чи контактні лінзи , так як ви не знаєте справжньоі причини. Обов'язково обстежтесь у лікаря- офтальмолога. Будьте здорові!
врач-офтальмолог АЦМД-Медокс
Записаться на прием
Кузьмак Квитослава Олеговна
Врач-консультант

резко упало зрение

UNREAD_POST Maximduex » 17 янв 2016, 17:41

Здравствуйте Подскажите пожалуйста, можно ли восстановить зрение, если оно упало после герпеса в глазах? Поможет ли классическая гомеопатия? Заранее Благодарю за ответ С Уважением Катя.
Maximduex

Re: резко упало зрение

UNREAD_POST Кузьмак Квитослава Олеговна » 07 июн 2016, 00:03

Добрий вечір, Катя. Не знаю чи актуальна моя відповідь. Самостійно лікувати наслідки герпесу не варто, якщо мова йде про герпетичний кератит. Я б не радила прибігати лише до гомеопатії, так як результату може не бути. Порадьтесь обов'язково з лікарем.
врач-офтальмолог АЦМД-Медокс
Записаться на прием
Кузьмак Квитослава Олеговна
Врач-консультант

Вернуться в Окулист-офтальмолог